englishpolskawybierz język

Zawiasy do szkła

Współpracując wyłącznie ze sprawdzonymi architektami i projektantami, dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była jak najbardziej urozmaicona. Proponowane przez nas okucia do szkła: zawiasy do drzwi szklanych i okucia do kabin prysznicowych, stworzone są z materiałów wyłącznie najwyższej jakości. Staramy się przedstawiać naszym klientom tylko to, co najlepsze.

 

Oprócz wysokiej jakości, cenimy również wyjątkowy design, dlatego w naszej ofercie posiadamy niezwykle trwałe i zapewniające płynną pracę zawiasy do kabin prysznicowych i do drzwi szklanych, które są dostępne w wielu różnych kształtach i kolorach.

 

Firma PM Polska oferuje zawiasy do szkła wykonane wyłącznie ze stali nierdzewnej i mosiądzu. Służymy pomocą, proponując innowacyjne rozwiązania dla właścicieli hoteli, kawiarni, banków, posiadłości prywatnych i wielu innych przestrzeni użytkowych.

NOWOŚĆ ZAWIASY DO SZKŁA Z MASKOWNICAMI ŚRUB SERIA ET

 

Zawiasy do szkła – jakie wybrać?

 

Zawiasy do szkła pozwalają na bezawaryjne używanie szklanych drzwi zarówno w domach, jak i biurach. Odpowiedni zawias do szkła może być też użyty w kabinach prysznicowych. Nowoczesne akcesoria z naszej oferty pozwalają na bezproblemowe otwieranie i zamykanie drzwi. Oprócz wysokiej funkcjonalności oferowanych zawiasów do szkła, zwróciliśmy także uwagę na ich design – nowoczesny i elegancki. Podkreśli on styl skrzydeł drzwiowych. Właściwie dobrane zawiasy zostaną docenione przez wszystkich wielbicieli eleganckich detali. Zawiasy do szkła dostępne są w różnych stylach wykończenia. Możesz wybrać chrom błyszczący lub matowy, złoty bądź srebrny. Ponadto oferowane przez nas rozwiązania są bardzo wytrzymałe, co gwarantuje ich długoletnią trwałość. Wybierając zawiasy do szkła należy zwrócić uwagę na grubość szkła oraz ciężar drzwi. Wszystkie zawiasy, które znajdziesz w naszej ofercie zostały przedstawione z dokładną specyfikacją.

okucia do szkła okucia do szkła