englishpolskawybierz język

Ściany przesuwne

Ściana przesuwna PM 890

Ściana przesuwna PM 890

Ściana przesuwna PM 870

Ściana przesuwna PM 870

Nowa generacja w technologi ścian mobilnych, niezawodna jakość i wysoko rozwinięty system jezdny pozwalają na szybkie , ciche otwieranie i zamykanie.

Ściany mobilne charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem .

Można wykorzystać je do aranżacji każdego wnętrza uwzględniając podział, kształt, funkcje oraz indywidualne potrzeby użytkowników. Dzięki mobilnym szklanym ścianom, możemy zmieniać pomieszczenia zarówno pod względem przeznaczenia jak i wielkości.

Firma PM Polska proponuje dwa systemy ścian mobilnych wykonanych w wysokim standardzie odpowiadającym światowym trendom.

Pierwszy to PM 890 składający się z niezależnych skrzydeł poruszających się po górnej prowadnicy do ustawionego prostopadle parkingu. Pierwsze skrzydło osadzone jest na samozamykaczu podłogowym dzięki czemu nie musimy otwierać całego pomieszczenia, gdyż pierwsza tafla spełnia funkcję drzwi wahadłowych. Systemy przystosowane są do paneli o wysokości 3 metrów, a listwy górne i dolne wykonane są ze stali nierdzewnej szczotkowanej.

Drugi system ścian mobilnych to PM 870. Mocowany i przesuwny w górnej szynie oraz prowadnicy dolnej przypodłogowej. Tafle połączone są ze sobą zintegrowanymi mocowaniami punktowymi wykonanymi ze stali nierdzewnej szczotkowanej, dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie składać ściany w tak zwana harmonijkę. System przewidziany jest do wysokości 3 metrów i szerokości 4,5 metra.

okucia do szkła okucia do szkła