englishpolskawybierz język

Misja i wartości

Zadowolenie Klientów, korzystających z naszych usług jest dla firmy PM POLSKA najwyższym priorytetem.
W związku z tym, od 15 lat dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom jak największej grupy naszych odbiorców. W tym celu, przez cały czas na bieżąco obserwujemy wszelkie nowinki, związane z branżą wnętrzarską i architektoniczną. Na tej podstawie, wzbogacamy naszą ofertę o najnowocześniejsze i zaawansowane technicznie okucia do szkła.

 

Pragnąc przekazywać naszym Klientom wyłącznie najlepsze propozycje, oferujemy im kompleksowe usługi. Nasi Klienci znajdą u nas wysokogatunkowe mocowania, okucia i zawiasy do szkła. Ponadto, proponujemy również profesjonalne doradztwo techniczne, a także pomoc doświadczonych specjalistów przy projekcie. W naszej pracy szczególną uwagę zwracamy na jak najwyższą jakość wykonania, a także na oryginalne formy i nowoczesny design oferowanych przez nas produktów. Dostarczamy solidnie wykonane i wysokogatunkowe okucia do szkła, które dzięki wykorzystaniu najtrwalszych materiałów, pozostają w niezmiennej formie i służą ich użytkownikom przez długie lata.

 

Proponowane przez nas usługi kierujemy zarówno do małych spółek, średniej wielkości firm i dużych przedsiębiorstw, jak również do osób prywatnych.
Pragnąc docierać do jak największej grupy Klientów, do skorzystania z naszych usług zachęcamy nie tylko mieszkańców całego kraju, ale również bez problemu dostarczymy produkty do zagranicznych państw, znajdujących się na terenie całej Europy.

 

Przez cały czas jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów. W razie jakichkolwiek pytań, z przyjemnością udzielamy rzetelnej odpowiedzi, a także doradzamy w wyborze najidealniejszego rozwiązania, które będzie dostosowane do indywidualnego gustu Klienta.

 

okucia do szkła okucia do szkła