englishpolskawybierz język

Okucia do daszków szklanych

Mocowanie daszka DL1

Mocowanie daszka DL1

Mocowanie daszka DL2

Mocowanie daszka DL2

Okucia do daszków szklanych DL3

Okucia do daszków szklanych DL3

INSTRUKCJA DO DASZKÓW SZKLANYCH

INSTRUKCJA DO DASZKÓW SZKLANYCH

DASZEK

DASZEK

PM POLSKA wyspecjalizowała się w dystrybucji nowoczesnych i designerskich mocowań do szkła dzięki którym możemy stworzyć zewnętrzne daszki szklane.Mogą być one oparte na lekkich konstrukcjach,mocowane punktowo,liniowo bądź wiszące. Wszystko to zależy od wielkości tafli oraz mocowań punktowych,charakteru konstrukcji  i otoczenia.Szkło przeznaczone na daszki to zazwyczaj laminaty złożone z dwóch tafli szkła hartowanego.Proponowane przez nas systemy daszków  szklanych wykonane są ze stali nierdzewnej dzięki czemu nie ulegają zniszczeniu.

 

Okucia do szkła z serii DL od wielu lat jest najlepiej sprzedającym się systemem w kraju  głównie dzięki swojej lekkości i elegancji.Konsekwentny rozwój i dbałość o wysoką jakość okuć zapewnia firmie wielu zadowolonych klientów oraz wysoką pozycję na polskim rynku.

 

Okucia do daszków szklanych – jakie wybrać?

 

Okucia do daszków szklanych występują w naszej ofercie w kilku wariantach mocowania. Są to mocowania typu ściana-pręt oraz pręt-szkło. Nasze rozwiązania wyróżnia nie tylko wysoka wytrzymałość, ale i estetyczne wykonanie. Minimalistyczna forma dobrze wpasowuje się w nowoczesne budownictwo, dodając mu zarazem elegancji i lekkości. Okucia do daszków szklanych cechuje też uniwersalność oraz ponadczasowa forma. W zakładach poszczególnych produktów znajdziesz ich dokładne specyfikacje. Wybierając nasze okucia do daszków szklanych stworzysz wytrzymałe konstrukcje. By ułatwić to zadanie na stronie umieściliśmy specjalne instrukcje dotyczące daszków szklanych.

okucia do szkła okucia do szkła