englishpolskawybierz język

Mocowania do balustrad

MD 21.5

MD 21.5

MTD 12.5 - 14.5

MTD 12.5 - 14.5

MTD 10.5 - 12.5

MTD 10.5 - 12.5

Mocowanie do balustrad BL1-30

Mocowanie do balustrad BL1-30

Mocowanie do balustrad BL1-60

Mocowanie do balustrad BL1-60

Mocowanie do balustrad BL2

Mocowanie do balustrad BL2

Mocowanie do balustrad BL3

Mocowanie do balustrad BL3

Mocowania do balustrad BL4 -30

Mocowania do balustrad BL4 -30

Mocowanie do balustrad BL4 -40

Mocowanie do balustrad BL4 -40

Mocowanie do balustrad BL5 -40

Mocowanie do balustrad BL5 -40

Mocowanie do balustrad BL5 -50

Mocowanie do balustrad BL5 -50

Przez cały czas istnienia naszej firmy, na bieżąco obserwujemy nowości z branży wnętrzarskiej i na tej podstawie uzupełniamy naszą ofertę o coraz to nowsze okucia do szkła. Dostępne w naszym bogatym asortymencie balustrady szklane stanowią doskonałe urozmaicenie każdego wnętrza. Nadają mu nowoczesny wymiar i są obecnie jednym z najchętniej wykorzystywanych trendów współczesnej architektury. Firma PM POLSKA proponuje swoim Klientom dwa nowatorskie rozwiązania.

 

Pierwszym z nich są wspomniane wcześniej balustrady szklane, montowane do boków schodów i stropów mocowaniami punktowymi, wykonanymi ze stali nierdzewnej. Natomiast kolejną z naszych propozycji jest system profili aluminiowych, mocowanych liniowo. Oba systemy wymagają niezwykle wytrzymałego, grubego szkła hartowanego. Elegancka forma okucia do balustrad umożliwia w pełni wyeksponowanie walorów każdego rodzaju poręczy i barierki. Mocowania punktowe można również wykorzystać przy projektowaniu zadaszeń szklanych.

 

Serdecznie zapraszamy także do zapoznania się z całą resztą przygotowanej przez nas oferty, w której znajdują się innego rodzaju okucia do szkła, takie jak: zawiasy do drzwi przymykowych, akcesoria do kabin prysznicowych, a także wiele innych, atrakcyjnych elementów.

 

Rodzaje mocowań do balustrad

 

Balustrada jako ważny element architektoniczny powinna zostać właściwie wykończona. Temu służą oferowane przez nas mocowania do balustrad. Samo mocowanie jest ostatnim elementem w montowaniu prac wykończeniowych balkonów czy schodów, jednak zarazem bardzo istotnym. Elementy, które znajdziesz w naszej ofercie pozwalają na stworzenie stabilnej konstrukcji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku Zadbaliśmy o najwyższą jakość wykonania mocowań do balustrad. Dzięki temu, że wykonane są ze stal nierdzewnej, cechuje je odporność na warunki atmosferyczne i korozję. Zapewniają one bezpieczeństwo oraz będą służyć niezawodnie przez wiele sezonów. Wpływają też na komfort eksploatacji balustrad. Co więcej, oferowane przez nas mocowania do balustrad wyróżnia elegancki wygląd. Doskonale wpasowują się one w aktualne trendy bazujące na minimalizmie. Nasz bogaty asortyment pozwoli Ci na wybór rozwiązania najlepiej dopasowanego do Twojego domu. Należy przy tym pamiętać, że mocowanie do balustrady dobiera się na podstawie szerokości balkonu i pozostałymi materiałami wykończeniowymi. Wszystkie mocowania do balustrad zostały dokładnie opisane w naszej ofercie. Możesz zapoznać się ze szczegółową specyfikacją każdego elementu. Co więcej ceny naszych produktów są bardzo korzystne w stosunku do oferowanej jakości.

 

Rodzaje mocowań do balustrad w naszej ofercie:

  • dystans ściana - szkło
  • mocowanie uniwersalne ściana - szkło
  • mocowanie do balustrad

 

Mocowanie do balustrad - właściwości

 

materiał: 

  • stal nierdzewna 

- wykończenie:

  • stal nierdzewna szczotkowana SSS

- grubość szkła:

  • 8-12 mm
  • 10-12 mm
  • 8-19 mm
okucia do szkła okucia do szkła