englishpolskawybierz język

KLAUZULA INFORMACYJNA

Strona prowadzona jest przez PM POLSKA GRUPA Tomasz Kościński


 

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”) prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej oraz uzupełnienie i przedłużenie stosownych zgód.


 

KLAUZULA INFORMACYJNA

Uprzejmie informujemy, że:


 

Administratorem Państwa danych osobowych jest PM POLSKA GRUPA Tomasz Kościński, 05-820 Piastów , ul Godebskiego 23


 

Państwa dane (Imię i Nazwisko, nr telefonu, adres e-mail, data urodzenia, płeć, historia zakupów historia wizyt na stronie www.pmpolska.pl) będą wykorzystywane na podstawie udzielonej zgody, w celu marketingowym polegającym na przesyłaniu na Państwa adres e-mail oraz numer telefonu informacji o ofertach, promocjach towarów i usług Administratora oraz na bezpośrednim kontakcie telefonicznym w celu przedstawienia ofert i promocji . Podanie danych jest dobrowolne i jest niezbędne dla zawarcia i wykonania umów z Administratorem.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zgodę można wycofać zgłaszając to do Administratora.

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania przez Państwa udzielonej zgody.

Państwa dane mogą być udostępnione podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług w imieniu i na swoją rzecz.


 


 

OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM/AM SIĘ Z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ ORAZ:

(PROSIMY O ZAZNACZENIE PONIŻSZYCH)


 

□Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora moich danych w celu przesyłania mi na adres e-mail oraz numer telefonu informacji marketingowych a także bezpośredniego kontaktu telefonicznego w celu marketingowym.

□Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez Administratora w celu marketingu bezpośredniego towarów i usług na podane numery telefonu i adresy e-mail przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, komputer).

ZATWIERDZAM


 

W przypadku pytań prosimy o kontakt osobisty, e-mail lub telefoniczny 22 4242777

okucia do szkła okucia do szkła