englishpolskawybierz język

Galeria

BALUSTRADY SZKLANE -   Realizacje balustrad powstały przy wykorzystaniu mocowań punktowych BL 1. Okucie to wykonane jest ze stali nierdzewnej a jego 6 centymetrowy dystans pozwala na dotarcie do każdego fragmentu tafli szklanej w celu jej wyczyszczenia. Kolejne realizacje to zabudowa schodów z wykorzystaniem okucia do szkła BL2. Posiadamy rówinież innowacyjny system mocowań punktowych BL3, wykonany ze stali nierdzewnej, którym możemy zastąpić pospolite na codzień słupki.  
DASZKI SZKLANE -  w galerii przedstawiamy realizacje daszków szklanych wykonanych z użyciem mocowań punktowych BL1 jak i systemowych DL 1, DL 2, DL3, DL4. Zarówno jedne jak i drugie wykonane są ze stali nierdzewnej.
ZABUDOWY CAŁOSZKLANE  -  jak widać na załączonych realizacjach okucia te można wykorzystać na wiele sposobów  tworząc najbardziej skomplikowane zabudowy. Wszystkie zawiasy do szkła, pochwyty, mocowania punktowe z naszej oferty potrafią nadać bardzo oryginalny wygląd.
SYSTEMY PRZESUWNE - to bardzo wygodna metoda na dzwi w pomieszczeniu jak i w kabinie prysznicowej, dzieki suwanej tafli szklanej możemy zaoszczędzić wiele miejsca w pomieszceniu i uzyskać bardzo designerski wygląd.
KABINY PRYSZNICOWE - okucia do kabin prysznicowych występują w wielu kształtach i kolorach. W galerii zdjęć przedstawiamy tylko kilka z nich. Pełną oferte okuć do szkła można obejrzeć w zakładce okucia do kabin prysznicowych.  
okucia do szkła okucia do szkła